MORKİTAPLIK YILBAŞI ÇEKİLİŞİ

yilbasi-cekilisi

2013 sona ererken, biz de Morkitaplık olarak 2013’ün son çekilişini gerçekleştiriyoruz.

Bu sefer sizler için 4 tane birbirinden güzel kitap belirledik. GOODREADS aracılığıyla çekiliş kitaplarının yeniyıl, yeni umutlar ve tabii ki kış temalı olmasına özen gösterdik. 

Kitaplar; 
Aşka Yolculuk – Jill Shalvis,
Aşk Yeniden – Robyn Carr,
Beyaz Düşler – Nora Roberts,
Kutup Ekspresi – Chris Van Allsburg

Çekiliş sonucunda kazanan İKİ kişiye bu dört kitaptan istediği birisi hediye edilecek! 

Çekilişe katılmak için; 

Facebook üzerinden; 

Sayfamızı beğenmiş olmanız gerekmektedir. Sayfamızda yer alan yeniyıl çekilişi afişimizi beğenip, herkese açık olarak paylaşarak çekilişimize katılabilirsiniz. 

Twitter üzerinden; 

Twitter takipçimiz olmanız gerekmektedir. Çekilişimizi duyurduğumuz bu sayfanın linkini paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz.

Instagram üzerinden; 

1522114_10152081342219060_2019777569_n

Öncelikle Instagram’da takipçimiz olmanız gerekmektedir. Çekilişimizi duyurduğumuz Instagram fotoğrafımızı profilinizden başına @morkitaplik ve #morkitaplik koyarak paylaşarak çekilişimize katılabilirsiniz.

Siteniz veya blogunuz varsa, çekilişimizi resimli olarak duyurarak katılabilirsiniz. Çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini sayfanın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir. 

Önemli Not!

  • Bir kişi yukarıda belirtilen 4 katılım tipiyle aynı anda çekilişe katılabilir. Böylece en fazla 4 katılım hakkı olur. Facebook veya Twitter’da 1′den fazla yaptığınız paylaşımlar katılım hakkınızı arttırmayacaktır.
  • Çekiliş sonucunda kazanan 2 talihlinin seçtiğimiz bu dört kitaptan yalnızca birini seçme hakkı vardır, talihliler istediği kitabı seçebilir. 
  • Çekilişe son katılım tarihi 31 Aralık 2013 ‘tür. 
  • Kazanan talihliye ulaşılamaması durumunda ödül yedek talihliye devredilir.