BÖĞÜRTLEN KIŞI – SARAH JIO ÇEKİLİŞİ

bogurtlen-kisi-cekilisMorKitaplık çekilişle 2 kişiye  imzalı Sarah Jio’dan Böğürtlen Kışı’nı hediye ediyor.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Facebook hesabınız varsa, öncelikle Facebook sayfamızıbeğenmiş olmanız gerekiyor. Ardından sayfamızda yayınladığımız yarışma afişini herkese açık olarak beğenip paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Lütfen resmi beğenip paylaştıktan sonra, resmin altına beğenip paylaştığınızı belirten bir yorum yazın. Resime gitmek için tıklayınız!
  • Twitter hesabınız varsa, öncelikle Twitter hesabımızı takip etmeniz gerekiyor. Ardından çekilişimizi duyurduğumuz bu sayfanın linkini ya da Facebook sayfamızdaki afişimizin linkini başına @morkitaplik ya da #morkitaplik ekleyerek paylaşıp katılabilirsiniz. 
  • Siteniz veya blogunuz varsa, çekilişimizi resimli olarak duyurarak katılabilirsiniz. Çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini sayfanın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir. ( Spam yorumları engellemek için sitemize üye olup giriş yaparak yorum yazmanız gerekmektedir. Sayfanın en altındaki META kutusundan ÜYE OL seçeneğine tıklayarak çok zaman kaybetmeden üye olabilirsiniz.)

Önemli Not!

  • Bir kişi yukarıda belirtilen 3 katılım tipiyle aynı anda çekilişe katılabilir. Böylece en fazla 3 katılım hakkı olur. Facebook veya Twitter’da 1′den fazla yaptığınız paylaşımlar katılım hakkınızı arttırmayacaktır.
  • Çekiliş sonucunda 2 kişi Sarah Jio’dan Böğürtlen Kışı’nı kazanacaktır.

Çekiliş için son katılım tarihi 15 Kasım 2013 günüdür. Kazananlar 16 Kasım 2013 günü www.morkitaplik.com, Facebook sayfamız ve Twitter sayfamızdan duyurulacaktır.