Böğürtlen Kışı – Sarah Jio Kitap Tanıtımı

Arkadya Yayınları‘nın İstanbul Kitap Fuarı için özel hazırlandığı kitabı Böğürtlen Kışı çıktı! 

Mart Menekşeleri ile kendini Türk okurlara sevdiren Sarah Jio‘nun son kitabı Böğürtlen Kışı, yine sizi derinden etkileyecek. Ayrıca yayınevi ve yazarımızın sizin için bir sürprizi var! Böğürtlen Kışı‘nda Sarah Jio’nun Türk okurları için yazdığı bir teşekkür metni de sizi bekliyor!

bogurtlenkisi2

Eser Adı : Böğürtlen Kışı

Yazar : Sarah Jio

Etiket Fiyatı : 17.00 TL

Türü : Roman

Çeviren : Duygu Parsadan

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : 1 Kasım 2013

Kalbinizin derinliklerine işlenen acıyı, tek kelimeyle nasıl dile getirirsiniz?

“Canım Daniel’ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum…”

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel’ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel’ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı…

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera’yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap. Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.