Kitapc ile Kitap Okumak Artık Daha Keyifli

Kitap okumayı sevenler, yeni çıkan kitapları takip etmek isteyenler, vakti olmadığı için bir türlü istediği kitabı alamayanlar müjde! Artık istediğiniz kitapları yerinizden kalkmadan rahatlıkla arayıp bulabileceğiniz ve çok beklemeden teslim alabileceğiniz yeni kitap sitesi kitapc açıldı.

Sevdiğiniz yazarların kitaplarını artık fazla zaman kaybetmeden bulabileceğiniz bir site olan Kitapc, sayısı oldukça yüksek olan yazar listesinden istediğiniz yazarın kitabını bulma fırsatı vermektedir. Üstelik bu sayede sevdiğiniz yazarların daha önce bilmediğiniz kitaplarını da görüp inceleme olanağı sağlamaktadır. Beğendiğiniz kitapları tek tek inceleyebilir ve anında sipariş edebilirsiniz. Üstelik Kitapc sitesinden aldığınız kitapları öyle günlerce, haftalarca beklemenize gerek de yok.

Belirli yayınevi tutkunlarının da özellikle çok beğeneceği Kitapc sitesi, 200’den fazla yayınevi çalışmaktadır. Müdavimi olduğunuz yayınevlerinin kitaplarını detaylı bir şekilde inceleyip, istediğiniz kitapları sipariş edebilirsiniz. Çok sayıda yayınevi ile çalışıyor olmaları sayesinde, diğer yayın evlerinin kitaplarını da inceleyebilir, sevdiğiniz yayın evleri listenizi genişletebilirsiniz.

Kitapc sitesi, farklı türlerden, farklı yazarlardan ve farklı yayınevlerinden oluşan 160.000 kitap stokuna sahiptir. Dilediğiniz kitabı rahatlıkla bulabileceğiniz Kitapc sitesi, yeni çıkan ve çok satan kitapları daha rahat inceleyebilmeniz için kategoriler halinde sizlere sunmaktadır.

Her yaşa, her kesime ve her türden kitap isteğine cevap verebilecek geniş bir kitap yelpazesi olan Kitapc sitesi, bütün türlerdeki kitapları ile herkesin aradığını rahatlıkla bulabileceği bir kitap sitesidir. Üstelik sadece kendiniz için değil; uzaktaki bir arkadaşınıza, eşinize, dostunuza istediğiniz bir kitabı veya onun arayıp da bulamadığı kitabı hediye gönderebilir, bu sayede güzel ve beklenmedik bir hediye göndermiş olursunuz.

Artık son çıkan kitapları, sevdiğiniz yazar veya yayınevinin kitaplarını hiç zaman kaybetmeden alıp okuyabileceksiniz. Üstelik Kitapc sitesinden alacağınız bütün kitaplar orjinaldir. Ayrıca alacağınız bütün kitaplar faturaları ile birlikte gönderilmektedirler.

Sevdiğiniz yazarların, beğendiğiniz yayınevlerinin kitaplarını Kitapc sitesinden almak çok kolay. Tek yapmanız gereken şey ücretsiz üyelik işlemini tamamlamak. Hemde çok uğraşmadan. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra geriye, binlerce kitap içerisinden istediğiniz kitapları seçip hemen sipariş etmek kalıyor.