Sarah Jio – Son Kamelya Çekilişi

cekilis

MorKitaplık çekilişle 1 kişiye ’dan on Kamelya’yı hediye ediyor.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Facebook hesabınız varsa, öncelikle Facebook sayfamızı beğenmiş olmanız gerekiyor. Ardından sayfamızda yayınladığımız yarışma afişini herkese açık olarak beğenip paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Lütfen resmi beğenip paylaştıktan sonra, resmin altına beğenip paylaştığınızı belirten bir yorum yazın. Resime gitmek için tıklayınız
  • Instagram hesabınız varsa, öncelikle Morkitaplık hesabını takip etmeniz gerekiyor. Yarışma afişimizi #morkitapliksonkamelya hashtagiyle herkese açık olarak paylaşarak katılabilirsiniz. Herkese açık olmayan hesapların paylaşımlarını göremediğimiz için geçersiz sayılacaktır. Çekiliş süresince hesabınızı açık tutabilirsiniz.
  • Siteniz veya blogunuz varsa, çekilişimizi resimli olarak duyurarak katılabilirsiniz. Çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini sayfanın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir.  Disqus üzerinden çeşitli sosyal medya hesaplarınızı kullanarak yorum yazabilirsiniz.

Önemli Not!

  • Bir kişi yukarıda belirtilen 3 katılım tipiyle aynı anda çekilişe katılabilir. Böylece en fazla 3 katılım hakkı olur. Facebook veya Instagram’da 1′den fazla yaptığınız paylaşımlar katılım hakkınızı arttırmayacaktır.
  •  sonucunda 1 kişi Sarah Jio’dan Son Kamelya’yı kazanacaktır.

Çekiliş için son katılım tarihi 11 Mayıs 2014 günüdür. Kazananlar 12 Mayıs 2014 günü içinde www.morkitaplik.com, Facebook sayfamız ve Instagram sayfamızdan duyurulacaktır.