SAYILARLA DÜNYA – MITCHELL SYMONS ÇEKİLİŞİ

sayilarla-dunya-cekilis-facebook

MorKitaplık çekilişle 1 kişiye Mitchell Symons’dan Sayılarla Dünya hediye ediyor.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Facebook hesabınız varsa, öncelikle Facebook sayfamızı beğenmiş olmanız gerekiyor. Ardından sayfamızda yayınladığımız yarışma afişini herkese açık olarak beğenip paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Lütfen resmi beğenip paylaştıktan sonra, resmin altına beğenip paylaştığınızı belirten bir yorum yazınız. Resime gitmek için tıklayınız
  • Instagram hesabınız varsa, öncelikle Morkitaplık hesabını takip etmeniz gerekiyor. Yarışma afişimizi #morkitaplikcekilis hashtagiyle herkese açık olarak paylaşarak katılabilirsiniz. Herkese açık olmayan hesapların paylaşımlarını göremediğimiz için geçersiz sayılacaktır. Hesabınızı geçici bir süre herkese açıp afişi paylaşabilirsiniz. Resminiz tarafımızdan beğenildikten sonra hesabınızı tekrar kapatarak çekilişe katılabilirsiniz.
  • Siteniz veya blogunuz varsa, çekilişimizi resimli olarak duyurarak katılabilirsiniz. Çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini sayfanın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir.  Disqus üzerinden çeşitli sosyal medya hesaplarınızı kullanarak yorum yazabilirsiniz.

Önemli Not!

  • Bir kişi yukarıda belirtilen 3 katılım tipiyle aynı anda çekilişe katılabilir. Böylece en fazla 3 katılım hakkı olur. Facebook veya Instagram’da 1′den fazla yaptığınız paylaşımlar katılım hakkınızı arttırmayacaktır.
  •  sonucunda 1 kişi Mitchell Symons’dan Sayılarla Dünya’yı kazanacaktır.

Çekiliş için son katılım tarihi 29 Haziran 2014 Pazar günüdür. Kazananlar 30 Haziran 2014 günü içinde www.morkitaplik.com, Facebook sayfamız ve Instagram sayfamızdan duyurulacaktır.