Gidecek Var Çekilişi

gidecek var

MorKitaplık çekilişle 2 kişiye Tolga Erbak’ın ilk kitabı Gidecek Var’ı hediye ediyor.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Facebook hesabınız varsa, sayfamızda yayınladığımız yarışma afişini herkese açık olarak beğenip paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Lütfen resmi beğenip paylaştıktan sonra, resmin altına beğenip paylaştığınızı belirten bir yorum yazın. Resime gitmek için tıklayınız!
  • Twitter hesabınız varsa, bu linki veya bu linki #morkitaplik hashtagiyle  birlikte paylaşarak katılabilirsiniz. Twitter’da linklerin farkedilebilirliğini sağlamak amacıyla hashtag koşulu getirilmiştir.
  • Siteniz veya blogunuz varsa, çekilişimizi resimli olarak duyurarak katılabilirsiniz. Çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini bu sayfanın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir. ( Spam yorumları engellemek için sitemize üye olup giriş yaparak yorum yazmanız gerekmektedir. Sayfanın en altındaki META kutusundan ÜYE OL seçeneğine tıklayarak çok zaman kaybetmeden üye olabilirsiniz.)

Önemli Not!

  • Bir kişi yukarıda belirtilen 3 katılım tipiyle aynı anda çekilişe katılabilir. Böylece en fazla 3 katılım hakkı olur. Facebook veya Twitter’da 1’den fazla yaptığınız paylaşımlar katılım hakkınızı arttırmayacaktır.
  • Çekiliş sonucunda 2 kişi Tolga Erbak’ın ilk kitabı olan Gidecek Var’ı kazanacaktır.

Çekiliş için son katılım tarihi 31 Ocak 2013 Perşembe günüdür. Kazananlar 1 Şubat 2013 Cuma günü www.morkitaplik.com, Facebook sayfamız ve Twitter sayfamızdan duyurulacaktır.

Kitabın tanıtım yazısından;

Hayattan fazla beklentisi kalmayan Rico, tam her şeyi arkada bırakıp gidecekken babası James Edward’ın sahibi olduğu ve birçok hayatın etkisiyle şekillenen dergileri September’da işler yolunda gitmemeye başlar. Uzun süre bir şeye karışmadan kendi halinde yaşayan Rico’nun dergiyi kurtarabilecek tek kişi olduğunu anlaması uzun sürmez. Zyta ile başlamadan biten ilişkisi, yakın dostu Aaron, Aaron’ın eşi Ana, herkese bir sürprizi olan avukat Helen ve hikayeye hiç beklenmedik bir şekilde dahil olan Carla’nın nefes kesen hikayesi Gidecek Var’da!

Gidecek Var’ı okuduk, sizin için inceledik;

 

 

Gidecek Var – Tolga Erbak