Pamuk İpliği – Brenda Jackson Tanıtım

brenda-jackson-pamuk-ipligiKarmaşık aile ilişkilerinin yer aldığı, duygusallık ve drama ile süslenmiş bu inanılmaz hikaye kalbinizi çalacak.

Erica Sanders hayatı boyunca aradığı kişiyi bulduğunu düşünmektedir. Brian onun için mükemmel kişidir ve çevresindeki herkes de Erica ile aynı düşünmektedir. Tek istisna ise Erica’nın annesi Karen’dır. Kızının Brian’la evlenmesini istemeyen Karen, bir özel dedektif tutarak Brian’ın hayatını araştırtmaya başlar. Ancak ortaya çıkan sırlar herkesin mükemmel olduğunu düşündüğü bu ilişkiyi temelden sarsacaktır. Erica bunun üzerine nişanı bozarak Brian’dan ayrılır ancak… Brian’ın yakışıklı, çekici ve bekar komşusu gözlerini Erica’ya çevirmiştir.

Kitaptan alıntı:

Ona evlenmeye teklifi ederek parmağına yüzüğü taktığında, başka bir kadına asla vermeyeceği bütün hakları Erica’ya devretmişti. Ve sonrasında, ona diğer haklarını da vermeye devam edecekti. Erica onun kalbiydi, ruhunun ta kendisiydi ve onu, herhangi bir kadını asla sevemeyeceğini sandığı bir şekilde seviyordu. Gerçekte, bir kadına âşık olmayı hiçbir zaman istememişti.

Sarsıcı, duygusal derinliği olan bir aşk hikayesi.

Siz de bu aşk hikayesini merak ediyorsanız Pamuk İpliği Ephesus Yayınları’ndan çıktı, şimdi raflarda!

Kitabın kapak tasarımına yine çok özenilmiş, özel dokulu baskısıyla sizin de gönlünüzü kazanacak.

Yazar hakkında kısa bilgi:

Brenda Jackson 1953 Jacksonville, Florida doğumlu Afrikalı Amerikalı yazar. Yazarın 90’dan fazla romanı var ve The New York Times Bestseller ve USA Today Bestseller’a girmeyi başarmış birçok kitabın yazarı. İlk kitabı Tonight and Forever büyük bir çıkış yaptı. Brenda Jackson Silhouette Desire dizisinde romanı basılan ilk Afrikalı Amerikalı yazardır. Pamuk İpliği yazarın 81. kitabı olma özelliğini taşıyor. Yazarın Truly Everlasting adlı kitabı da ayrıca film olarak çekilmiştir.