Şeytan ve Şair Çekilişi!

MorKitaplık çekilişle 2 kişiye John Underwood’dan Şeytan ve Şair’i hediye ediyor.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Facebook hesabınız varsa, sayfamızda yayınladığımız yarışma afişini herkese açık olarak beğenip paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Lütfen resmi beğenip paylaştıktan sonra, resmin altına beğenip paylaştığınızı belirten bir yorum yazın. Resime gitmek için tıklayınız!
  • Twitter hesabınız varsa, bu linki veya bu linki #morkitaplik hashtagiyle  birlikte paylaşarak katılabilirsiniz. Twitter’da linklerin farkedilebilirliğini sağlamak amacıyla hashtag koşulu getirilmiştir.
  • Siteniz veya blogunuz varsa, çekilişimizi resimli olarak duyurarak katılabilirsiniz. Çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini bu sayfanın altına yorum olarak yazmanız gerekmektedir. ( Spam yorumları engellemek için sitemize üye olup giriş yaparak yorum yazmanız gerekmektedir. Sayfanın en altındaki META kutusundan ÜYE OL seçeneğine tıklayarak çok zaman kaybetmeden üye olabilirsiniz.)

Önemli Not!

  • Bir kişi yukarıda belirtilen 3 katılım tipiyle aynı anda çekilişe katılabilir. Böylece en fazla 3 katılım hakkı olur. Facebook veya Twitter’da 1′den fazla yaptığınız paylaşımlar katılım hakkınızı arttırmayacaktır.
  • Çekiliş sonucunda 1 kişi John Underwood’dan Şeytan ve Şair’i kazanacaktır.

Çekiliş için son katılım tarihi 19 Nisan 2013 Cuma günüdür. Kazananlar 20 Nisan 2013 Cumartesi günü www.morkitaplik.com, Facebook sayfamız ve Twitter sayfamızdan duyurulacaktır.