Yazın Yayımlayalım!

MorKitaplık‘ı doldurmak için sıra şimdi sizde. Siz de okuduklarınızı diğer kitapkurtlarıyla paylaşmak istiyorsanız, MorKitaplık raflarını doldurmak için sizi bekliyor. Bu kitap kokan sayfalarda ben de yer almak istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenler çok basit.

Gönüllü Yazar olmak istiyorum diyorsanız, öncelikle yazım tekniğinizin iyi olması gerekiyor. Bunun yanında noktalama işaretlerini iyi kullanan, yazı kurallarına dikkat eden, kompozisyon oluşturma yeteneği olan, kısacası Türkçe’yi iyi kullanan yazarlar arıyoruz.

Kitaplığımıza sevdiğiniz herhangi bir kitabı ya da beğenerek okuduğunuz yazarlar hakkında bilgileri yazabilirsiniz.

MorKitaplık’ta yer almak işte bu kadar kolay! Yazılarınızı hazırlayın, bize gönderin ve bizler de yayımlayalım. Yazılarınızı tüm diğer kitapkurtlarına ulaştıralım.

Yazılarınızı morkitaplik@gmail.com’a mail olarak gönderebilirsiniz, varsa sorularınızı mail adresimize ya da yorum bırakma alanına yazabilirsiniz.

MorKitaplık; kitap okumayı boş zamanı değerlendirmek için araç olarak gören değil, kitapların önemini bilen, kitap okumayı alışkanlık haline getirmiş, kitap okumayı bu hayatın bir parçası olarak gören ve zevk alan, kitap kokusundan büyük haz alan yazarlar tarafından kurulmuştur. Bu nedenle raflarımıza eklemek istediğiniz yazılar için herhangi bir ücret ödememiz söz konusu değildir. MorKitaplık, kitapkurtlarının okudukları eserleri paylaşıp tartışabilecekleri bir alan yaratmak amacıyla raflarını sizlere açmaktadır.