Cem Yılmaz – Senaryolar

Filmleri izlenme rekoru kıran ünlü komedyen Cem Yılmaz, alanında farklı olmayı her zaman başarıyor. Şimdi ise ünlü filmlerinin senaryolarını bir araya getirdi.

G.O.R.A. , Hokkabaz, A.R.O.G. ve Yahşi Batı adlı fimleri vizyona girdiğinde izlenme rekorları kırmış filmler. Hala fimlerden replikler aklımıza geldiğinde katıla katıla güldüğümüz espriler var. Filmlerinin kıymetini iyi bilen Cem Yılmaz, şimdi filmlerinin senaryolarını, yazdığı önsözler ile kitaplaştırdı. Yakın zamanda piyasaya çıkan kitaplar, senaryo bilgilerinin yanısıra senaryonun yapım aşamasında olduğu dönemlerden de izler taşıyor. Cem Yılmaz karakterlerin isimlerini nasıl koyduğunu, yaşadığı talihsizlikleri, filmlerin senaryolarının aklına nasıl geldiğini bir bir kendisi anlattı ve yazdı. Ayrıca filmlerdeki karelerden oluşan küçük bir fotoğraf albümü kısmı da var.

Cem Yılmaz hayranlarının çok seveceği ve sinema arşivinize yapacağınız güzel bir ekleme olan senaryokitaplar, tekrar gülmek isteyenler için iyi bir fırsat. Her filmin kitabının ayrı ayrı olduğunu belirtmek istiyorum. Birbirinden güzel kapak tasarımlarıyla dikkat çekici Cem Yılmaz kitapları sizi bekliyor.

Bu kitaba kitapyurdu.com’dan indirimli fiyata sahip olabilirsiniz

 

G.O.R.A.Cem Yılmaz