Kristin Hannah – Kız Kardeşler Arasında Çekilişi

kiz-kardesler-arasinda

Morkitaplık 1 kişiye Kristin Hannah’ın son çıkan kitabı Kız Kardeşler Arasında’yı hediye ediyor.

Bu sefer diğer çekilişlerimizden farklı ve daha gelişmiş bir yöntem kullanacağız. Öncelikle bunu ilk gördüğüm, kardeş site saydığım Tuğçe’nin Kitaplığı‘na teşekkür etmek istiyorum.

Çekilişe katılmak için seçenekleriniz olacak. Aşağıdaki uygulamadan bunlardan herhangi birini gerçekleştirerek çekilişimize katılabilirsiniz;

ENTER TO WIN yazısına tıkladıktan sonra…

1. Facebook profilinizden herkese açık olarak çekilişimizi duyurduğumuz bu linki paylaşarak katılabilirsiniz. Facebook üzerinden katılmak size +2 katılım hakkı sağlayacaktır. Facebook’ta paylaştığınıza dair gönderinizin linkini, uygulamada gereken alana yazmanız gerekmektedir.

2. Çekilişimizi Twitter hesabınızdan paylaşarak katılabilirsiniz. Twitter üzerinden katılmak size +2 katılım hakkı sağlayacaktır.

3. Blogunuzda ya da websitenizde çekilişimiz hakkında bir yazı yazarak çekilişe katılabilirsiniz. Görebilmemiz için çekilişimizi duyurduğunuz yazınızın linkini uygulamadaki alana eklemeniz gerekmektedir. Bu katılım biçimi size +2 katılım hakkı sağlayacaktır.

4. Morkitaplık’ı Twitter üzerinden takip ederek çekilişe katılabilirsiniz. Bu katılım biçimi size +1 katılım hakkı sağlayacaktır.

5. Morkitaplık’ı Facebook üzerinden takip ederek çekilişe katılabilirsiniz. Bu katılım biçimi size +1 katılım hakkı sağlayacaktır.

*Çekilişe katılım yalnızca uygulama üzerinden olacaktır, Facebook, Twitter sayfalarımızdan yapılan yorumlarla veya bu sayfada yapılan yorumlar üzerinden çekilişe katılım olmayacaktır.

*Çekiliş 3 Ekim 2013 Perşembe günü saat 12.00’da başlayacak, 13 Ekim 2013 Pazar günü 12.00’da sona erecektir. Kazanan talihlimiz sitemiz üzerinden, Facebook sayfamızdan ve Twitter sayfamızdan duyurulacaktır.

*Çekiliş sonunda 1 kişiye Kristin Hannah’ın Kız Kardeşler Arasında adlı kitabı hediye edilecektir. Kazanan talihliye ulaşılamadığı takdirde çekiliş yenilenecektir. HERKESE BOL ŞANS!

ÇEKİLİŞE AŞAĞIDAKİ UYGULAMADAN KATILABİLİRSİNİZ!


a Rafflecopter giveaway